M-23 Katana

  M-23 Katana je běžná žoldnéřská zbraň, kterou vyrábí Ariake Technologies, a je také velmi populární v koloniích kde se vyskytují varreni. Je účinná na krátké vzdálenosti, ale neefektivní na střední a dlouhé.

M-22 Eviscerator

  M-22 Eviscerator, neboli brokovnice Lieberschaft 2180 je pozemská civilní konstrukce a disponuje jedinečným generátorem munice. Zatímco většina moderních brokovnic střílí jen kousky kovu z muničního bloku, M-22 Eviscerator střílí aerodynamicky tvarové šrapnely. Tím se výrazně zlepšují průbojné schopnosti a díky menšímu rozptylu šrapnelů se také razantně zvětšila účinná vzdálenost. Bohužel konstrukce M-22 Eviscerator porušuje […]

M-27 Scimitar

  M-27 Scimitar z dílny Ariake Technologies disponuje dvěma oddělenými generátory pole, díky čemuž má mnohem vyšší kadencí než tradiční brokovnice. M-27 Scimitar byla původně vyvinuta pro žoldnéřskou skupinu Eclipse, ale poměrně rychle si získala oblibu i u žoldnéřské skupiny Blood Pack.

AT-12 Raider

  AT-12 Raider je výzbrojí nechvalně známých Speciálních zásahových jednotek batarianské armády. AT-12 Raider je poloautomatická brokovnice s poměrné pomalým přebíjením, ale velmi vysokou teoretickou kadencí. Velkým kladem je extrémní poškození cíle, ovšem problémem je i na brokovnici velmi malý dostřel a extremní rozptyl projektilů. Zpětný ráz je převáděn do vertikální roviny, spíše než aby […]

Disciple

  Disciple byla původně určena jen pro justikarky. Její plány byly po staletích jednání uvolněny i pro asarijská komanda. Disciple používá jako náboje projektily obsahující submunici mikroskopických rozměrů. Tento systém zaručuje poměrně vysoký ranivý efekt cíle spolu s chvilkovým ochromením, které účinkuje dokonce i na nepřátele chráněné štíty.